Kaip išsirinkti automobilius vestuvėms

Pirmiausia ką Jums reikėtų padaryti, apsispręsti dėl vietos, kur vyks puota. Tuomet galėsite planuoti, kas atvažiuos pats, kas gyvena vienas šalia kito. Naudokite šią informaciją tam, kad paskirstytumėte mašinų maršrutus. Jums reikės dviejų maršrutų. Pirmo - rytui, antro - vakarui. Numatykite, kiek vietų reikės Jums ir Jūsų artimiesiems. Atitinkamai, kiek vietų turi likti tiems draugams, kurie bus namuose išpirkos metu (jei išpirkos nėra, vis tiek ten gali būti draugės, kurios padės puoštis nuotakai arba pagyvenę giminės).

Iš anksto apsispręskite, kas į santuokų rūmus važiuoja korteže, kas visuomeniniu ar savo transportu, o kas iš karto į restoraną. Taigi, rytinis maršrutas: jaunikio namai - nuotakos namai - santuokų rūmai - išvyka (jei numatyta) - restoranas. Vakarui: numatykite mašiną sau, mašinas svečiams ir giminėms, kuriuos galima išvežioti vienu kartu. Numatykite maršrutus ir žmonių skaičių kiekviename etape, pradėkite skaičiuoti užsakymo laiką ir sėdimų vietų skaičių. Gali būti, kad prireiks mikroautobuso (nesijuokite, kai ateis laikas, nesuprasite, iš kur susirinko tiek žmonių).

Dabar pradėkite studijuoti įmonių pasiūlymus. Sužinokite, kiek vietų būna ilguose limuzinuose, kurių jie metų gamybos, kokių dar mašinų gali būti šventėje, kokie būna mikroautobusai. Dabar, kai Jūs žinote, kiek žmonių vežti, maršrutus, preliminarų kelionės laiką priklausomai nuo metų laiko ir judėjimo keliuose, žinote kokie būna limuzinai- galima rinktis, kas įgyvendintų Jūsų svajones.

Raskite įmonę, kurioje yra svarbiausia - automobilis JUMS. Tai tie kelių monstrai, kurie veš jaunuosius. Pasižiūrėkite, kokias dar mašinas galima užsisakyti ten pat. Tarkime, Jums reikėtų 10 vietų limuzino, talpaus Mersedeso ir 10 vietų mikroautobuso.

Geriausia, kad Jums tiktų įmonė, kainos ir, SVARBIAUSIA, mašinos. Paklauskite, galbūt jie puošia mašinas, aptarkite, kad mašinos būtų nuplautos. Įforminkite sutartį asmeniškai. Atvažiavę į biurą įvertinkite patalpas ir įrangą. Padarykite išvadas apie įmonės patikimumo laipsnį.

Dabar apie tarpusavio bendradarbiavimą. Sužinokite ir užsirašykite iki kada dirba dispečeriai, jų telefonus, dispečerio pavardę ir pavardę to, kas priėmė Jūsų užsakymą, užsakymo ar sutarties numerį. Sužinokite, kur garažas ir kaip ten nueiti ir ar galima apžiūrėti mašinas. Gerai, jei pamatysite vairuotoją.

Ir štai Jūs sutartis įforminta. Kontroliuokite svečių sąrašo pasikeitimus ir kaip tai įtakos kortežo sudėčiai. Kartą per dvi savaites skambinkite į pasirinktą įmonę, sužinokite, ar jie nepamiršo apie Jūsų užsakymą, ar automobiliai tvarkingi. Prieš dvi dienas iki vestuvių būtinai paskambinkite ir pasiteiraukite, ar nekilo kokių nors sunkumų, ar vairuotojas žinos, kaip nuvažiuoti iki restorano ir kaip privažiuoti prie Jūsų namų bei paprašykite vairuotojo mobiliojo telefono numerio.

Patalpinta: 2008-07-01


Griežtai draudžiama šiame portale esančią informaciją kopijuoti ir panaudoti kituose tinklapiuose ar spaudiniuose be rašytinio administratoriaus sutikimo.