Vestuvinis apatinis trikotažas
Bet kuriai nuotakai prieš vestuves kyla daugybė klausimų, susijusių su jos apranga. Ir svarbiausias, labiausiai jaudinantis klausimas (žinoma, neskaitant suknelės pirkimo) yra apatinio trikotažo pasirinkimas. Juk nuo to, kaip teisingai pasirinksite apatinį trikotažą, priklausys pirmosios vestuvių nakties romantiškumas. Trikotažas turi būti ne tik patogus ir nepastebimas, bet ir nokautuoti Jūsų sutuoktinį. Pirkti apatinį trikotažą reikia po to, kai jau nuspręsite, kokio modelio bus Jūsų suknelė, o dar geriau - jau ją nusipirkus.
-
Nėriniuoti apatiniai puikiai atrodo po puošnia suknele su griežtu korsetu.
-
Po lengva suknele idealiai tiks trikotažas iš plonos, elastinės medžiagos, be siūlių. - Jei Jūsų vestuvių suknelės pečiai atviri, liemenėlė būtinai turi būti be petnešų, kietais kaušeliais ir plačiu užsegimu nugaroje.
-
Jei suknelės iškirptė didelė, prie jos geriau rinktis liemenėlę su pusiniais kaušeliais, atidengiančiais didžiąją krūtinės dalį.
-
Be liemenėlės ir kelnaičių nuotaka būtinai turi mūvėti kojines ar pėdkelnes, net vasarą. Jų spalva priklauso tik nuo Jūsų skonio. Žinoma, geriausiai atrodo kojinės tokios pačios spalvos kaip suknelė.
Kaip tinkamai pasirinkti kojines ir pėdkelnes
1. Būtina pasirinkti tinkamą dydį.
2. Antras svarbus dalykas renkantis kojines ar pėdkelnes yra audinio storio pasirinkimas, kuris žymimas raidėmis „DEN". Kuo skaičius didesnis, tuo pėdkelnės tvirtesnės, šiltesnės ir, greičiausiai, nepermatomesnės. Nerekomenduojame imti pėdkelnių, kurių storis 15 DEN - suplyš iš karto. Vestuvėms geriausias storis yra 30 DEN.
3. Bet ir tai dar ne viskas. Kojinės būna dviejų rūšių: nėriniuotos ant silikoninės gumos ir tiesiog su įprastais nėriniais ties liemeniu. Kurias iš jų pasirinkti, sprendžia pati nuotaka. Bet kojinės su silikonine guma yra praktiškesnės ir patogesnės negu paprastos. Nors kažkodėl vyrams labiau patinka kojinės kartu su juosmeniu.
Kitas ir turbūt paskutinis vestuvinio apatinio trikotažo atributas yra keliaraištis. Tai visiškai dekoratyvinė detalė. Tai yra apvali guma, papuošta juostelėmis, gėlytėmis ar karoliukais. Ji maunama ant kojos kiek aukščiau kelio. Pagal vakarų tradiciją puotos pabaigoje jaunikis nuima nuo nuotakos keliaraištį ir meta savo draugams (taip pat kaip nuotaka meta puokštę draugėms). Todėl keliaraištį galima užsimauti tiesiog prieš metant, nebūtina jį dėvėti per visas vestuves. Žinoma, be vestuvių komplekto, kurį dėvės nuotaka santuokos dieną, reikėtų pasirūpinti ir apatiniu trikotažu, kurį vilkėsite medaus mėnesio metu. Jei kiekvieną dieną dėvėsite kažką naujo, Jūsų išrinktasis bus devintame danguje.
Griežtai draudžiama šiame portale esančią informaciją kopijuoti ir panaudoti kituose tinklapiuose ar spaudiniuose be rašytinio administratoriaus sutikimo.