Restoranas "Babilonas"


Restoranas "Babilonas"

Restoranas "Babilonas"


Adresas: Raseinių g. 25
Miestas: Kaunas
Telefonai: 8-37 202545

  • Restoranas „Babilonas”, veikiantis aštuonis metus, jau turi ne tik nuolatinius lankytojus, pamėgusius mūsų gaminamus patiekalus, (bet taip pat įgijo patirties aptarnaujant įvairius šventinius renginius bei banketus.
  • Restorano kolektyvas yra pasirengęs paruošti įvairius patiekalus (šaltus ir karštus), patiekti gėrimus bei aptarnauti pokylio svečius (iki 1000 asm.). Jeigu Jūs ruošiatės svečių priėmimui, rengiatės pobūviui ar firmos šventei, mes kviečiame: pasinaudoti mūsų restorano teikiamomis paslaugomis, tiek restorane „Babilonas”, iki 60 žmonių, tiek išvykose, t.y., jūsų pasirinktose arba mūsų siūlomose patalpose.
  • Turime galimybę organizuoti renginius su šventinėmis programomis bei aptarnauti renginius po atviru dangumi (išvykos į gamtą, masiniai renginiai ir pan.). 
  • Skanus, gražiai patiektas maistas malonioje aplinkoje yra vienas iš svarbiausių gero laiko praleidimo kriterijų. Būtent tai Jums bus pasiūlyta restorane „Babilonas”. Čia Jūs galite papietauti ar pavakarieniauti (restorane - 70 vietų). 
  • Virtuvės šefas su savo komanda yra pasirengę suruošti Jums ir Jūsų svečiams puikią puotą pagal Jūsų pageidavimus: banketą, furšetą, iškilmingus pietus. Taip pat priimami užsakymai išvažiuojamiesiems banketams – restorano virėjai paruoš Jums šventinius patiekalus Jūsų pasirinktoje vietoje.
« Atgal